Zestaw ziół do aromaterapii

cena:
159,88 zł
dostępność:
styczeń 2022

Jak wyglądam?

Zestaw ziół do aromaterapii składa się z 12 sadzonek ziół w promocyjnej cenie: 1. Geranium "Attar od Roses" 2. Geranium miętowe 3. Plektrantus australijski cytrusowy 4. Werbena cytrynowa 5. Werbena pomarańczowa 6. Szałwia kolońska 7. Rozmaryn afrykański 8. Tymianek mastyksowy 9. Mięta zegrzyńska bergamotkowa 10. Tymianek lawendowy 11.Cząber afrykański cytrusowy 12.Paczula jawajska

Skąd pochodzę?

Zioła pochodzą z Afryki, Ameryki Południowej, Europy Południowej oraz Australii.

W czym pomagam?

Aromatyczne zioła od tysięcy lat były używane do celów leczniczych, kulinarnych, ale także jako remedium na stres, zmęczenie i oraz poprawę nastroju. Wybrane zioła doskonale spełniają swoje zadanie. Wystarczy dotknąć liść aby poczuć przepiękny zapach świeżych cytrusów, olejku różanego, aromatu kamfory, eukaliptusa, lukrecji czy kadzidła. Można z nich robić aromaterapeutyczne inhalacje, kąpiele, susz do kadzidła lub po prostu posadzić w donicy na tarasie, ganku czy parapecie i cieszyć się wspaniałą, wonną ucztą.

Z czym mnie jeść?

Niektóre z wybranych ziół można wykorzystać do aromatyzowania herbat, drinków i letnich soków.

Gdzie mnie sadzić?

Zioła dobrze sprawdzą się w większej donicy posadzone razem lub w mniejszych doniczkach według uznania. Można też zasadzić je do gruntu w ogrodzie.

Tak solidnie zabezpieczone i estetycznie zapakowane przyjedziemy do Ciebie kurierem

Opinie klientów