Płatność i wysyłka

Paczki wysyłane są przez firmę kurierską. Koszt wysyłki od 1 do 30 sadzonek przy płatności przelewem bankowym wynosi 19,99 zł. Natomiast przy płatności za pobraniem koszt wynosi 23,99 zł. Powyżej 30 sadzonek naliczany jest koszt kolejnej paczki.

Rośliny dostarczamy w kartonowych pudełkach, są starannie i bezpiecznie zapakowane. Wszystkie sadzonki są wysyłane w kwadratowych doniczkach produkcyjnych o pojemności 0,5 litra. Czas realizacji zamówienia wynosi do 10 dni roboczych. Przesyłki wysyłane są od poniedziałku do czwartku.

Sadzonki są dobrze ukorzenione, w fazie wzrostu. Jeśli są zbyt wysokie w trakcie sezonu zostają przycięte na optymalną długość w celu zwiększenia objętości i przyrostu bocznych pędów.

Zapewniamy najwyższą jakość sadzonek, dzięki odpowiedniej pielęgnacji, doborze ziemi i składników odżywczych.
 

Wszystkie opisy właściwości roślin w Ogrodach Ziołowych są informacjami zebranymi na podstawie ogólnie dostępnej wiedzy zaczerpniętej z literatury naukowej, opracowanych badań naukowych oraz opisów profesjonalnych producentów roślin. Są to informacje poglądowe, służące do poszerzania wiedzy na temat ziół i nie mogą być jedynym źródłem, na podstawie którego podejmowane jest diagnozowanie chorób oraz ich leczenie. Tylko lekarz rodzinny jest do tego upoważniony i przed podjęciem leczenia ziołami, powinno się to z nim każdorazowo skonsultować.