Płatność i wysyłka

Paczki wysyłane są przez firmę kurierską. Koszt wysyłki od 1 do 30 sadzonek przy płatności przelewem bankowym wynosi 21,50 zł. Powyżej 30 sadzonek naliczany jest koszt kolejnej paczki. 

Sadzonki ziół zakupione podczas sezonowej przedsprzedaży będą wysyłane od początku kwietnia 2020 roku przy uwzględnieniu kolejności złożonych zamówień. Wysyłka może być opóźniona z uwagi na niekorzystne dla roślin warunki atmosferyczne (przedłużający się okres mrozów). Ze względu na pandemię wyysłka roślin może być opóźniona do 20 dni roboczych. Zamówienie złożone w okresie przedsprzedaży nie może zostać zmodyfikowane przez Zamawiającego (dotyczy zamówień złożonych do wyczerpania zapasów przedsprzedażowych). Zamawiający ma możliwość wglądu w status zamówienia (opcja monitorowania w panelu Klienta w witrynie sklepu ogrodyziolowe.pl oraz za pośrednictwem poczty mailowej w postaci mailingu aktualizującego status).

Rośliny dostarczamy w kartonowych pudełkach, są starannie i bezpiecznie zapakowane. Wszystkie sadzonki są wysyłane w kwadratowych doniczkach produkcyjnych o pojemności 0,5 litra. Czas realizacji zamówienia wynosi do 20 dni roboczych w szczycie sezonu, zwykle trwa to kilka dni. Przesyłki wysyłane są od poniedziałku do czwartku.

Sadzonki są dobrze ukorzenione, w fazie wzrostu. Jeśli są zbyt wysokie w trakcie sezonu zostają przycięte na optymalną długość w celu zwiększenia objętości i przyrostu bocznych pędów.

Zapewniamy najwyższą jakość sadzonek, dzięki odpowiedniej pielęgnacji, doborze ziemi i składników odżywczych.
 

Wszystkie opisy właściwości roślin w Ogrodach Ziołowych są informacjami zebranymi na podstawie ogólnie dostępnej wiedzy zaczerpniętej z literatury naukowej, opracowanych badań naukowych oraz opisów profesjonalnych producentów roślin. Są to informacje poglądowe, służące do poszerzania wiedzy na temat ziół i nie mogą być jedynym źródłem, na podstawie którego podejmowane jest diagnozowanie chorób oraz ich leczenie. Tylko lekarz rodzinny jest do tego upoważniony i przed podjęciem leczenia ziołami, powinno się to z nim każdorazowo skonsultować.