Wysyłka

Paczki z zamówionymi sadzonkami wysyłane są przez firmę kurierską DPD. Koszt wysyłki od 1 do 30 sadzonek przy przedpłacie wynosi 23 lub 24 zł. Powyżej 30 sadzonek naliczany jest koszt kolejnej wysyłki.

Sadzonki roślin zakupione podczas sezonowej przedsprzedaży będą wysyłane od połowy marca lub na początku kwietnia 2022 roku przy uwzględnieniu kolejności złożonych zamówień. Wysyłka może być opóźniona z uwagi na niekorzystne dla roślin warunki atmosferyczne (przedłużający się okres mrozów). Zamówienie złożone w okresie przedsprzedaży nie może zostać zmodyfikowane przez Zamawiającego (dotyczy zamówień złożonych do wyczerpania zapasów przedsprzedażowych). Zamawiający ma możliwość wglądu w status zamówienia (opcja monitorowania w panelu Klienta w witrynie sklepu ogrodyziolowe.pl oraz za pośrednictwem poczty mailowej w postaci mailingu aktualizującego status).

Rośliny dostarczamy w doskonale przystosowanych, kartonowych pudełkach. Czas realizacji zamówienia wynosi do 14 dni roboczych w szczycie sezonu, zwykle trwa to kilka dni. Przesyłki wysyłane są od poniedziałku do czwartku.

Odbiór osobisty możliwy jest wyłącznie w Centrum Kwiatowym „Na Bielanach”, ul. Klecińska 2 w Bielanach Wrocławskich. W sprawie terminu odbioru zamówienia prosimy o telefon pod numer: 790770570

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 782 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-08-16
Dlaczego dostawa od 12 roślin?
2023-08-09
doskonała obsługa, doskonałe produkty
pixel